אות הוקרה למחלקה לאנגלית, ינואר 2019

קבלת אות ההוקרה בטקס ההצטיינות

הסרטון שהוצג בטקס החגיגי

בטקס הצטיינות סטודנטים הוענקה (בהפתעה) תעודת הוקרה לסגל המחלקה לאנגלית הודות לפעילותה המגוונת והמסורה אשר מספקת מענה רחב למגוון צרכים אקדמיים ומקצועיים בתחומים שונים. המחלקה פורצת דרך בתחום האוריינות הדיגיטלית וחדשנות בהוראה בשל התאמת הקורסים לצרכים הטכנולוגיים של המאה ה-21: שילוב רכיבים מקוונים בקורסים, שחלקם מתקיימים בלמידה מרחוק באמצעות מערכת ה-Moodle, שהפכה לחלק אינטגרלי מההוראה ברופין.

לפניכם דבריה המרגשים של ראשת המחלקה לאנגלית, טל לוי:

"בשמי ובשם כל חברי למחלקה, ראשית תודה על ההוקרה והערכה לפועלה של המחלקה, אנחנו מאד מתרגשים.

אני רוצה ברשותכם לפתוח בסיפור על רופא עיניים שהאמין, ברוב תמימותו כי שפה עולמית תביא שלום ואחווה.

דר' זמנהוף, לא רחוב בת"א, אלא רופא יהודי פולני שחלם על עולם בו כולם דוברים את אותה שפה, אספרנטו, ראה בזה סיכוי לשלום ואחווה בין העמים ואת המצב ההופכי למגדל בבל.אמנם האספרנטו כשפה לא שגורה על כל לשון, אך האנגלית במידה רבה, היא כיום השפה הבין לאומית שמייצרת תקשורת בין אנשים מקצוות עולם, היא השפה שמאפשרת פיתוחים טכנולוגיים ומדעיים ומקדמת את המסחר והדיפלומטיה.אנחנו יודעים ומאמינים היום כי ידיעת האנגלית כשפה זרה, הנו צורך הישרדותי.אנו במחלקה רואים את הוראת האנגלית בראש ובראשונה ככלי משמעותי בארגז הכלים של הסטודנט כדי להתמקצע ביעילות בתחומי הדעת אותם בחר ללמוד וכדי להישאר מעודכן ורלוונטי. אך לא פחות אנו רואים בלימוד האנגלית כלי למידה לחיים Lifelong learning  בוגרים רבים השומרים עמנו על קשר, מעידים כי למידת האנגלית המשמעותית לה זכו ברופין היוותה עבורם GAME CHANGER ואפשרה להם לעוף הכי רחוק, פתחה דלתות והורידה חסמים.

השכיל המוסד האקדמי רופין לראות מעבר לאופק, כבר לפני שנים, להכיר בחשיבות לימודי האנגלית כמפתח להצלחה אקדמית וצרף את המחלקה להוראת אנגלית לפקולטה למדעי החברה והקהילה. צעד שמקדם את הלומדים במוסד ומחבר את הוראת האנגלית לכל התהליכים המשמעותיים שמתרחשים בו.

לשליחות זו  שותפים כולם: דבי להב, קרן עיני, ג'ולי ברודצקי, הלל ווקס, רנדי הרלב, רוזאנה מילשטיין, תמי נקר, תמרה מנדלסון, מיכל בן נח, וונדי פולנסקי, ג'ינט חסון, רוקי פלצמן, יעל וונדר, דיויד לוי, שולה אודין, אליסון אהרוני ותמר באבא-קראוס
המורים האלה אמנם מתוגמלים עבור עבודתם אך איכות העבודה, רמת המחויבות, הרתימה, השיתוף, היצירתיות, עבודת הצוות ומעל לכל תחושת השליחות, הנן יוצאות דופן וייחודיות וראויות לכל הערכה.
נפלה בחלקי הזכות לעבוד עמכם, כולכם. מקווה שיחד אנו אורגים ביסודיות דרך מקצועית ואנושית למען כולם. 
רופין כמוסד והסטודנטים התברכו בכם, המשיכו לשאוף גבוה. Together WE make a difference".

הוראה מקוונת || טל: 09-8983059 || sharonn@ruppin.ac.il